Prima Aktif Bebek Bezi Mini Fırsat Paketi 3 Beden 34 Adet
Prima Aktif Bebek Bezi Mini Fırsat Paketi 3 Beden 34 Adet
Prima Aktif Bebek Bezi Mini Fırsat Paketi 3 Beden 34 Adet

Prima Aktif Bebek Bezi Mini Fırsat Paketi 3 Beden 34 Adet (04PRM31BIK1YD.81747739)

2,00
Marka : Prima
Tedarikçi : P&G

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Barkod : 8006540044957

Fiyatlara KDV dahildir.

1 Koli: 3 Adet

Prima Aktif Bebek Bezi Mini Fırsat Paketi 3 Beden 34 Adet

 

Bebeğiniz uyurken size kıyasla iki kat daha fazla hareket edebilir ve bezinde sızıntılar yaşanabilir.Prima Aktif Bebek Bezleri sıvıyı anında emen ve bel ve bacak bölgelerinde sızıntıları önlemeye yardımcı olan 3 yönlü koruma sistemi sayesinde sızdırmalara karşı gece gündüz çepeçevre koruma sağlar.
 
1) Son derece güçlü olan emici orta bölge sıvıyı anında emer.
2) sızdırmaz bariyerler bacak çevresindeki sızıntıları önlemeye yardımcı olur.
3) Esnek yan bantlar bebeğiniz ne kadar hareket ederse etsin beline rahatça uyum sağlar, gece gündüz mükemmel korumanın tadını çıkarmasına yardımcı olur.
 
Aynı sizin gibi, bizim de 1 numaralı önceliğimiz bebeğinizin güvenliği. Bu sebeple Prima Aktif Bebek bezler dermatolojik olarak test edilmiştir ve Paraben, AB Parfüm Alerjeni, Lateks ve Elemental Klor içermez.* *Paraben katılmamıştır, AB Kozmetik Ürünler Mevzuatı (AT), No 1223/2009 uyarınca AB parfüm alerjenleri, doğal kauçuk lateks, elemental klor içermez.
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.