Misyonumuz

 

Toplumsal sorumluluğu ve çevre bilinci yüksek, kaynaklarını verimli kullanarak kaliteli ürünler sunan ve kendisini sürekli geliştiren; yasalara, iş ahlakına uygun dürüst çalışan, çağdaş üretim ve yönetim tekniklerini benimseyerek müşterilerimiz ve çalışanlarımızla istikrarlı ve karlı büyüyen bir şirket haline gelmek istiyoruz.

 

Vizyonumuz

 

- Toplam kalite üretim anlayışını benimseyen,müşteri odaklı yönetim sistemini önemseyen Türkiye’nin lider gıda ve temizlik şirketi olmak

 

- Müşteri ve pazar ihtiyaçlarına duyarlı olmak

 

- Müşteri memnuniyetini ve güvenini sürekli temel ilke edinmek SEÇKİN ONUR A.Ş olarak, yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan, çevreye değer veren bir yaklaşımla üretim yapmak

 

- Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymak, tüm kaynakları sağlamak

 

- Sürekli iyileşmeyi ve gelişmeyi sağlamak

 

- Başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanların katılımı ile ürün ve hizmetleri en kaliteli şekilde müşteriye sunmak

 

- Çalışanlarının SEÇKİN ONUR A.Ş. ailesinin ortamı içerisinde huzurlu ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak

 

- Tüketici ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayacak şekilde güvenilir ürünleri sunarak bir mega marka olmak, kalite politikamızdır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.