HAKKIMIZDA

 

Sipariş Gelecek, Seçkin Onur Gıda ve Temizlik A.Ş* çatısı altında kurulan online bir alışveriş sitesidir. Sitemizde hali hazırda distribütörlüğünü yaptığımız Procter & Gamble, Duracell ve Ace ürünlerinin satış ve dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. 

 

Daha kolay ve daha hızlı sipariş verebileceğiniz Sipariş Gelecek bakkal, market vb. işletmelerimizin kullanımına özel olarak tasarlanmıştır.

 

Sipariş Gelecek, Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi’nde kaydı bulunan bir sitedir, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

 

Genç ve dinamik ekibimizle oluşturmuş olduğumuz Sipariş Gelecek’te 7/24 online, sürekli bir hizmet sağlamaktayız.

 

Yaşamımızın her alanında etkili olan dijitalleşme sayesinde geleneksel kanal ile modern kanalı bir araya getirdiğimiz bu sistemde artık oturduğunuz yerden, ister web üzerinden ister mobil uygulamamız üzerinden bir tıkla sipariş vermenizi mümkün kıldık. Zaten yıllardır özenle yaptığımız bu işi bir adım daha ileri taşıyarak günümüz teknolojisi ile birleştirerek online olarak hizmetinize sunduk.

 

*Seçkin Onur Gıda ve Temizlik A.Ş. çalışma hayatına 1950'li yıllarda 25 m²'lik ticarethanesi ile başlamıştır. 1997 yılında başlattığı üretim çalışmaları ile BİZDEN markasını hayata geçiren firmamız, bugün, üretimine gelişen ürün çeşitleri ile 2004 yılında taşındığı Bursa Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki 15.000 m²'lik modern üretim tesisi ve toplamda 40.000 m²'yi aşan çalışma alanı ile devam etmektedir. Toplam 17 ilde 100 araçlık dağıtım filosu ve 400’ü aşan çalışanı ile faaliyet gösteren firmamız Bursa dışında Eskişehir, Bilecik, Balıkesir, Çanakkale, İzmit, Adapazarı, Düzce, Uşak, Afyon, Kütahya ve Yalova illeri başta olmak üzere Batı Anadolu, Ege, Akdeniz ve Marmara Bölgesi'nde faaliyet göstermektedir.

 

 

SİPARİŞ GELECEK İLE BİR TIKLA RAFINDA !

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.