Güvenlik Bildirgesi

 

"Güvenli alışveriş" ve "kişisel bilgilerin gizliliğini" ilke edinen avva.com.tr web sitesi, başta SSL teknolojisi olmak üzere ileri düzey iletişim protokolleri ile çalışmaktadır.

 

SiparisGelecek.com'den yapacağınız alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz bilgisayarınızda 256 bit'lik şifrelenme sistemi ile otomatik olarak şifrelendirilerek ve bankanıza iletilmektedir. Böylece kredi kartı ve şifre bilgileriniz sadece bilgisayarınız ve bankanız arasında görüntülenebildiğinden, başkaları tarafından görüntülenemez ve sistemlerimiz tarafından da kesinlikle depolanmaz.

 

SiparisGelecek.com üzerinden yapacağınız her alışverişinizde, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bir internet güvenlik firmasının standartları içerisinde hareket etmekte olmanın güvenini yaşayabilirsiniz. Bundan emin olmak için sayfa adreslerinin http'den https'e dönüştüğünü görmeniz yeterli olacağı gibi, Internet Explorer kullanıyorsanız tarayıcınızın sol alt köşesinde kilit işareti; Firefox ve Netscape kullanıyorsanız sağ altta kilit veya anahtar ile mavi çizgiden oluşan ikonların görüntülenip görüntülenmediğini kontrol edebilirsiniz.

 

SiparisGelecek.com üzerindeki tüm deneyimlerinizi ve sorularınızı [email protected] adresinden bizimle paylaşabilirsiniz.

 

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

 

İletişim Bilgileri:

Şirket Adı: Seçkin Onur A.Ş.

Şirket Unvanı: Seçkin Onur Gıda ve Temizlik Mad. Paz. San. Tic. A.Ş.

Adres: Çamlıca Mah. Lefkoşe Cad. No: 80 16110 Nilüfer/BURSA

E-Posta: [email protected]

Telefon veya WhatsApp:0 533 046 16 16

Url:http://www.seckinonur.com

Telefon:0 224 451 69 00

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.