Ace Ultra Powerjel Ferahlık Etkisi 750 ml
Ace Ultra Powerjel Ferahlık Etkisi 750 ml

Ace Ultra Yoğun Çamaşır Suyu Dağ Ferahlığı 810 g (01ACEPJEL750.2771994)

0,00
Marka : Ace
Tedarikçi : FATER

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Barkod : 8001480023208

Fiyatlara KDV dahildir.

1 Koli: 12 Adet

ACE Ultra, çamaşır suyu + yağ sökücü içerikli özel formülü ve yoğun kıvamı sayesinde, pek çok kullanım için mükemmeldir. Banyo ve tuvaletlerde hijyen sağlar, mutfaktaki yanmış yağ lekelerini çıkarır ve beyaz çamaşırlarınızdaki lekeleri söker atar. Ferahlık Etkisi, Çiçek Kokulu ve Limon Kokulu olarak 3 farklı parfüm mevcuttur.

 

KULLANIM KILAVUZLARI

 

BÜYÜK YÜZEYLER: Yerler ve geniş yüzeyler için 5lt suya 120 ml ACE Ultra ekleyip yüzeyi durulayın. Bulaşık bezleri ve süngerler için yarım kova suya 60 ml ACE Ultra ekleyin ve bezleri yıkayın.

 

ÇAMAŞIR MAKINESINDE: Beyaz çamaşırları çamaşır makinenize yerleştirin.Deterjanı ana yıkama gözüne koyun.Ön yıkamalı bir program seçin. Makinenizi çalıştırın.Beyazlarınızda en iyi sonucu almak için 170 ml (yaklaşık 2 çay bardağı) ACE'yi makineniz su alırken ön yıkama gözüne ekleyin.

 

ÖN-MUAMELE: 5L suya 20 ml ACE Ultra'yı ekleyip karıştırın, Çamaşırlarınızı bu suya bastırıp 45 dk bekledikten sonra durulayın. Deterjan ile normal yıkamanıza devam edin. Daha yoğun kirler için 30 ml ACE Ultra ekleyin.

 

WC: Tuvalet temizliğinde: 170 ml (yaklaşık 2 çay bardağı) ACE’yi doğrudan yüzeye dökün. 5 dakika bekleyin ve durulayın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.